Le Sorelle

  • 90 m²
  • 4 ložnice
  • 2 koupelny

Apartmán Le Sorelle o rozloze 90 m² nabízí vhodné umístění ve čtvrti St. Pancras. Ubytování, umístěné 2 km od Ponte della Costituzione, se skládá z 4 ložnic, 2 koupelen a kuchyně.

Ze všech pokojů apartmánu Le Sorelle je výhled na město.

Apartmán se nachází asi 25 minut chůze od centra města Benátky. Dóžecí palác najdete ve vzdálenosti 1 km od ubytování, a snadno se dostanete i do San Francesco della Vigna. Několik restaurací jako Bar al Canton a El Bacaro dal Doge se nachází 550 metrů od apartmánu Le Sorelle. Vlakové nádraží Stazione Venezia Santa Lucia je 25 minut chůze od nemovitosti, a letiště Letiste Benatky - Marco Polo je 20 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Le Sorelle Benátky
Cozy Apartment Near Biennale
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Apartment Near Biennale

9.1
Výjimečný 12 recenzí
83 m od ubytování
Castello 2
Cena pouze pro mobilní zařízení

Castello 2

6.2
Dostačující 58 recenzí
165 m od ubytování
USD 140 USD 126
za noc
Celestia Terrazza Canal View
Cena pouze pro mobilní zařízení

Celestia Terrazza Canal View

9.6
Skvělý 10 recenzí
177 m od ubytování
USD 275 USD 248
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    2,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Obchodní služby

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: od 04:00 do 10:00
    Číslo licence027042loc08250,IT027042C2AVFWWE8Q
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Le Sorelle apartmán umístěn?
      Apartmán Le Sorelle apartmán se nachází v blízkosti Benátský arzenál.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Le Sorelle?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Le Sorelle patří mimo jiné Náměstí svatého Marka, Ponte di Rialto, Muzeum Correr.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Le Sorelle apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Le Sorelle apartmán je 365 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Ostaria Santa Giustina a Gibran, které se nacházejí jen asi 8 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 90 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    2,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Le Sorelle Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít